Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


  ... návrat do regionu.
Kobala

    Start je tvořen samostatným podlouhlým vrcholem na bočním hřebenu. Plošina na vrcholu má rozměry asi 30x100 metrů a je plně dostačující pro pohodlné starty spousty rogall a padáků. I když sráz přechází do křovin, díky jeho velkému sklonu je možno odstartovat během pár kroků daleko od nejbližšího stromu.

 Kobala

    Část cesty na start je označena velkými směrovými cedulemi. Z Tolminu je třeba vyrazit kolem Renault servisu přes Poljubinj do vesnice Ljubinj. Asi 100 metrů za kostelem je třeba odbočit úzkou silnicí doleva serpentimami nahoru směrem na Planinu Stador.

    Parkuje se necelý 1 km od startu poblíž chaty "Koča na Planině Stador". V této chatě je třeba zaplatit 4 Euro za osobu a den !

    Přistává se na prostorné louce ve vzdálenosti asi 4km na souřadnicích N46°11.071' E13°43.253', která je rozdělena polní cestou. K přistávání je určena ta polovina louky, která se nachází blíže k Tolminu.

 Přistávací plocha u města Tolmin

    K přistání lze dojet výjezdem z Tolminu směrem na Kobarid. Přibližně 100 metrů před mostem přes řeku Soču je třeba odbočit doprava a ujet ještě dalších 100 metrů.

Další užitečné informace o létání ve Slovinsku najdete zde nebo tady.

 Mapa

 Návrat na domovskou stránku