Chcete na tomto místě svoji reklamu ?Neděle 19. května
    Slunce sice ještě před 11. hodinou docela smaží, ale západní obzor už se začíná zatahovat. Je neděle a broušené kameny místního živnostníka s malým stolečkem na parkovišti jdou dobře na odbyt. Ve vzduchu zatím nelétá nikdo, zato u stánku s občerstvením s názvem Kozáček je cvrkot jako na Mullholand Drive.

 Bez komentáře ...

    "Si děláš prdel ne?" volá kdosi z davu ve chvíli, kdy Martin Slíva na briefingu oznamuje disciplínu ve směru na 80km vzdálený Broumov. Obloha je už zatažená vysokou oblačností a Honza Škrabálek dávno místo padáku prohání nad svahem svůj rádiem řízený model.


    Pro zpestření celé disciplíny je vyhlášena soutěž na přesnost přistání pro ty, kteří vyhnijí na přistávačku pod Kozákov a mlčky se předpokládá, že to bude naprostá většina závodníků. Deset minut po otevření startovního okna ale začíná poprchat, piloti chvatně balí a postupně opouštějí kopec.

 Kostel v Tatobitech, v pozadí Trosky

    Včerejší celkové pořadí závodu se tedy po dnešku nijak nemění. Na zítřek je už předpověď počasí mnohem optimističtější se slabým větrem východních směrů a předpokládá se výjezd na Černou horu. Sraz je tentokrát naplánován už v 9:30 přímo na vrcholu Kozákova.


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku