Chcete na tomto místě svoji reklamu ?


  ... návrat do rubriky.
ParaDelta Show 2000 - Raná

Standa Hlavinka

    Počasí o víkendu 15.-16.dubna 2000 jako by se chtělo omluvit všem účastníkům loňského ročníku ParaDelta Show 1999 a dokonce i avizovaný přechod fronty se konal ohleduplně v noci ze soboty na neděli, což pochopitelně nikomu v nabitém sále restaurace Ponorka nemohlo vadit. "Ještě pobudem, stejně se tam venku čerti žení" nebo "Teda to jsou kozy, uhni, nevidím!" pak bylo nejčastěji slyšet z úst rozjařených a alkoholickými nápoji vydatně posilněných ParaDelta Showmenů.

 Bez komentáře

    Po loňských špatných zkušenostech bylo pro letošní výstavu prozíravě vybráno místo na letišti na Rané, takže většina vystavovatelů měla pořádnou střechu nad hlavou. Jako naschvál ale sluníčko smažilo oba dva dny a skvělé maso na roštu s klobásami vonělo po celém letišti.

 Dobrou chuť !

    Dopravní značka označující obec Raná byla doplněna změnou místní úpravy, narychlo časně ráno namalovanou papírovou cedulí a parkoviště na letišti se začalo plnit.

 Bez komentáře

    Všech vystavovatelů jsme se u jejich stánků letos ptali na totéž: "Co je u vás od loňské výstavy nového?" Protože dvě nejodvážnější firmy se pustily do stavby svých stánků už brzy ráno, a to rovnou pod širým nebem, zastavme se nejprve u nich.

 Nezbytné rekvizity k úspěšné stavbě prodejního stánkuAviatik s.r.o.
    Petr Tuček nabízel u svého stánku novinek hned několik. GPS 295 firmy Garmin s barevným displejem a velmi podrobnou zabudovanou mapou, na které je možno nalézt i vesnice s 2500 obyvateli, letecké hodinky s výškoměrem a poněkud hrubým variometrem, nový model v řadě oblíbených bot pro paragliding a tři letecké simulátory s názvy Fly, Flanker a WWII Fighters. K vidění byl i časopis Horská Revue s novou přílohou Pararevue (viz rubrika Časopisy) a německý časopis (v němčině) s příznačným názvem Fly and Glide.

 Stánek firmy Aviatik s.r.o.Karpo Fly
    U stánku Petra Pokorného byl k vidění nový typ sedačky Arrow 2000 s vysokou mírou pasivní bezpečnosti, ve které se každou chvíli někdo z návštěvníků spokojeně houpal. Firma dnes nabízí kompletní sortiment chráničů páteře a novinkou jsou i ledvinky se speciální kapsičkou pro mobilní telefon.

 Stánek firmy Karpo Fly


pokračování článku

 Návrat na domovskou stránku