Počasí v ČR
Praha
Brno
Ostrava
Kalendář akcí 04/2024
PředchozíDalší
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
REKLAMA
Vaše produkty na SkyFly?
V této rubrice se nacházejí spousta nejlepších vtipů pro pobavení a legraci. Jedná se o nejstarší a nejrozsáhlejší databázi vtipů, která vznikla na tomto webu od roku 1999. Jsou zde uvedené vtipy z různých kategorií, které redakce SkyFly vygenerovala. Některé znich nám poskytli sami čtenáři tohoto webu. Máte-li další zajimavý vtip, rádi jej zveřejníme a to okamžitě (samotřejmě zdarma).
VYHLEDÁVACÍ FORMULÁŘ
VZKAZY, KOMENTÁŘE
Filip Zejda píše:
13.4.2024 jsem letěl ze své plochy LKZBILI opravovat jiné letadlo do LKKA v 6:30. (4:30UTC) To většina lidí v sobotu spí. Po vystoupání do potřebné výšky jsem v...
Vtipy - ty nejlepší vtipy pro rok 2024
[ Celkek vtipů: 3082 ]
.. potkají se bílý a černý sněhulák a bílý se ptá ...
10.04. 2024
.. potkají se bílý a černý sněhulák a bílý se ptá černého: Heléééé, vodkud jdéééš, z Afrikýýýý???? ..." ...Z Ostravy ty pičo ..."
Hodnoť vtip:
         0
  |
  
Sdílej vtip:
Jiří je bez nohou a tudíž na vozíku.Přijede domů a...
08.04. 2024
Jiří je bez nohou a tudíž na vozíku.Přijede domů a rozčílený vypráví manželce,jak ho potkal známej a zval ho k sobě do obchodu s obuví.Pak potkal druhého známého a když mu to povyprávěl,ten mu řekl,že ho měl lumpa sprostýho nakopat do prdele.Manželka ho vyslechne,a podává mu panáka rumu se slovy:"Ale táto,nic si s toho nedělej,vypij to,to tě postaví na nohy."
Hodnoť vtip:
         2
  |
  
Sdílej vtip:
Přijde náčelník na policejní stanici a vidí ukopnu...
07.04. 2024
Přijde náčelník na policejní stanici a vidí ukopnutý práh. "Chlapi, takhle to tady přece nemůžete nechat. Kupte nějaký hřebíky a přitlučte to."
Jeden policajt dojde do železářství, přinese pytlík hřebíků, položí jeden na práh (hlavičkou dolů) a začne do něj bouchat. "Náčelníku, to ale nejde." "Ani se nedivím, když jsi koupil hřebíky do stropu!"
Hodnoť vtip:
         0
  |
  
Sdílej vtip:
Studenti mediciny mají první lekci, stoji kolem op...
06.04. 2024
Studenti mediciny mají první lekci, stoji kolem operačního stolu s mrtvolou a doktor jim vykládá: Jsou dvě kvality, kterých se doktoru musí dostávat: 1. nemít odpor - stáhne plachtu z mrtvoly a strčí svůj prst do prdele mrtvoly a olízne prst. Tak studenti, teï dokažte ze nemáte odpor a udělejte to samé. Po chvíli to opravdu všichni udělají. 2. Tak a druha kvalita je pozornost a bystrost. Do mrtvoly jsem strčil ukazovaček a olízl si prostředníček a co vy?
Hodnoť vtip:
         0
  |
  
Sdílej vtip:
Na odborářské schůzi vstane soudružka a navrhuje, ...
04.04. 2024
Na odborářské schůzi vstane soudružka a navrhuje, aby se pracující zavázali k tomu, že příští sobotu odpracují mimořádnou směnu.
Nato povstane postarší dělník a zvučně praví:
"A já navrhuji, aby se pracovalo nejen příští sobotu, ale všechny soboty a taky všechny neděle a vůbec všechny dny, a to až do noci, neboť pak by se nesouložilo a nemohly by se rodit takové piče, jako je tady ta soudružka.
Hodnoť vtip:
         2
  |
  
Sdílej vtip:
některé ženy vás chcou protože jste krásný, jiné v...
03.04. 2024
některé ženy vás chcou protože jste krásný, jiné vás chcou protože jste chydrý, další protože jste šarmantní.....................a na ty ostatní je tady MasterCard
Hodnoť vtip:
         0
  |
  
Sdílej vtip:
Žena vítá manžela: "Aleši, dneska je výročí naší s...
31.03. 2024
Žena vítá manžela: "Aleši, dneska je výročí naší svatby, mohli bychom si zajít na hezkou večeři do restaurace.Víš, ze do hospody nechodím.Pojï, uděláš mi radost.
Stejně nemám oblek.Půjčila jsem ti od souseda.A nemám peníze.Nevadí, našetřila jsem.Tak teda jdou. Hned, jak vejdou do restaurace, vítá je vrchní slovy: Áaaa, nazdar Aleši!Ticho, jsem tu s manželkou.
Aleši, tequilu jako vždycky? Krucinál, ticho, jsem tady s manželkou, chápeš?!
Na pódiu probíhá striptýz, striptérka už odhodila všechno, a najednou volá:Tak pánové, kdo z vás je nejlepší? A celá restaurace křičí: Aléééééš!Manželka to nevydrží, zvedne se a odchází, manžel za ní, ona naskočí do taxíku, on za ní, a ona začne nadávat: Myslela jsem si, ze jsi normální chlap, a ty jsi takové prase!Taxikář se ohlídne a říká: Teda, Aleši, takhle protivnou kurvu máš prvně!
Hodnoť vtip:
         1
  |
  
Sdílej vtip:
Ferko a Aranka mají svatební noc. Aranka zašeptá F...
30.03. 2024
Ferko a Aranka mají svatební noc. Aranka zašeptá Ferkovi: Ferko, buï něžný, jsem ještě panna. Ferko vyletí z postele a běží za tátou. "Tato, Aranka je ještě panna! Co s tím?" "Vykašli se na ní, jestli nebyla dobrá pro vlastní rodinu, nebude dobrá ani pro tebe!"
Hodnoť vtip:
         0
  |
  
Sdílej vtip:
Babiš v rámci opatření proti koronaviru zrušil Chi...
29.03. 2024
Babiš v rámci opatření proti koronaviru zrušil Chinaski. Název prý obsahuje čínu i lyže a jeden ze členů je Malátný.
Hodnoť vtip:
         0
  |
  
Sdílej vtip:
Potkala Jane Tarzana. Tarzan byl stramak - urcite ...
27.03. 2024
Potkala Jane Tarzana. Tarzan byl stramak - urcite jste ho videli, kdyz ho ukazovali v televizi - a Jane se strasne libil. Trochu si s nim popovidala, jak jde zivot, jak poslouchaji opice a tak, a potom se ho opatrne zeptala:
Tarzane, a co sex?
Sex? Co je to?'
Jane mu to kulantnimi slovy vysvetlila a Tarzan pochopil: 'Aha, jasne. No, na to pouzivam diru ve strome.'
Ale Tarzane, na to jdes uplne spatne! To ti musim ukazat, jak se to dela. Uvidis, ze to bude lepsi, nez ten tvuj strom!
Sundala si saty a lehla si na zem. Tarzan si sundal kus zvireci kuze, ktery mel kolem beder, pristoupil blize a pak Jane vsi silou kopl do rozkroku.
Jane se zkroutila bolesti:'Co to delas, ty pitomce?'
'Kontroluju, jestli nemas vcely!'
Hodnoť vtip:
         0
  |
  
Sdílej vtip:
← Předchozí  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10  ...  309  Další →
Kontakt
SkyFly, Czech Republic
Web: www.skyfly.cz
Slety a srazy - nejbližší termíny akcí
CZ
| 27.04.2024 - Den ve vzduchu 2024
CZ
| 03.05.2024 - Mostecký pohár 2024
CZ
Seznamka - pro všechny, kteří někoho hledají
srdce
srdce
srdce
Vaše názory jsou pro nás důležité! Pokud máte nápady, připomínky či zlepšující tipy, rádi je vyslyšíme. Naše adresa: skyfly@skyfly.cz
Průnik do třetí, vzdušné dimenze převyšuje veškeré ostatní mátožně šedivé lidské klopýtání, které je s touto bohulibou činností hrubě nesrovnatelné. |
| © 1998-2024 SkyFly